Apie Agatis

Pagrindinė UAB Agatis veikla – pildymas ir prekyba suskystintomis naftos dujomis, išpilstytomis į įvairios talpos dujų balionus.

Mūsų įmonė prekiauja ir pristato savo klientams gryno propano dujas. Dujas pildome į 11kg, 21kg ir 33kg. Balionų tarą. Grynas propanas yra švarios , bekvapės  degios dujos. Didžiausias propano privalumas yra naudojant žiemos laikotarpiu prie minusinės temperatūros, dujos balionuose išdeginamos iki galo. Propanas tinka namų šildymui, ruošti maistą, terasų šildytuvams.

UAB „AGATIS“ turi elektroninę ir realią parduotuvę , kuri yra įsikūrusi Vilniaus raj. Nemenčinėje Vilniaus g.60. Šiuo adresu yra ir įmonės dujų balionų pildymo bazė , automobilių LPG (suskystintų dujų ) kolonėlė. Turime didelį asortimentą dujinių prietaisų : dujų balionų tara buičiai ir turizmui, dujų balionų tara autokrautuvams ir namų šildymui, dujiniai šildytuvai ,turistinės viryklės , stogo dengimui skirti degikliai, dujų žarnos, purkštukai viryklėms.

Pildymo poste, taip pat, parduodame, keičiame, pildome įvairių talpų dujų balionus. Pildome propano -butano dujas, gryno propano dujas. Čia galite įsigyti balionų tarą su dujomis, juos užpildyti ar pakeisti. Mes siūlome ne tik dujas, bet ir atvežame jas į vietą, teikiame dujų balionų techninį remontą bei aptarnavimą, parduodame / nuomojame dujų balionus bei teikiame kitas paslaugas. Patyrę darbuotojai balionus pristato, prijungia prie dujinių prietaisų ir patikrina sistemos sandarumą, kad jūs galėtumėte saugiai ir be rūpesčių naudotis mūsų tiekiamomis dujomis.

Mūsų tikslas – išsiaiškinti kiekvienos įmonės, kliento  poreikius, kartu rasti tinkamiausią sprendimą bei užtikrinti patikimą bei savalaikį prekių tiekimą.

Agatis pristato dujas tiesiai į namus

Pristatome dujas tiesiai į Jūsų namus! Skambinkite mums telefonu ir užsisakykite pristatymą jau dabar.